OBEC
MORAVSKÉ KNÍNICE

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvodní strana > ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY a den otevřených dveří v MŠ

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY a den otevřených dveří v MŠDatum konání:
3.5.2017

Zastupitelstvo obce Moravské Knínice schválilo termín a místo konání zápisu do mateřské školy pro spádovou obec Moravské Knínice, který se koná 3. května 2017. Zápis proběhne v budově základní školy v době od 13.00 -16. 00 hodin. Bude 9 volných míst.

 

Vezměte s sebou rodný list dítěte a doklad o trvalém bydlišti dítěte a občanský průkaz zákonných zástupců. Žádost o přijetí do MŠ a evidenční list si můžete si vyzvednout od 15. dubna 2017 v mateřské škole U Školky 210 nebo v ředitelně základní školy, dále budou formuláře umístěny na webových stránkách školy v sekci ke stažení.

Rodiče budou o výsledku správního řízení vyrozuměni listinou, která bude umístěna na vchodových dveřích ZŠ a MŠ Moravské Knínice a na internetových stránkách školy.
Při zápise do základní školy bude každému účastníkovi přiděleno registrační číslo. Zde bude mít zákonný zástupce uveden i termín vyhlášení výsledků.

Pokud máte zájem se podívat, jak vypadá prostředí mateřských škol, můžete přijít  na „Den otevřených dveří“, který se koná ve čtvrtek 20. dubna 2017 v obou budovách mateřských škol od 8.30 – 10.00 h.