Obec
Moravské Knínice

Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Akce v regionu

Akce v regionu


Předchozí 1 3 6 11 16

Diskrétní výklad karet s kartářkou Schery

Znáte mě z medií TV.Prima Love,EZO.TV a Harmonie.Odpovím na Vaše otázky,jak zvládat obtížné životní situace a osobní problémy spojené se vztahy,rodinnou,prací,alternativní rady i o víkendech a svátcích.Věštění také telefonem na osobní telef.číslo.Cena-dohoda.

Více

Jeden svět+Film Vylidněno

Místo
Bratislavská 210, Zábrdovice, 60200 Brno
Datum konání

Pozvánka na filmový festival Jeden svět Brno, který se zaměřuje na lidské práva. Buď u toho a staň se dobrovolníkem či dobrovolnicí! Součástí programu bude vernisáž fotek. Přijď se naladit na festival skrze dokument Vylidněno, kde Leilani Farha zjišťuje nepříjemnou skutečnost při jejích cestách po velkých městech. Všude rostou nájmy, ale nikoliv platy.

Více

Muzika s vůní botanické zahrádky

Datum konání
Typ

MUZIKA S VŮNÍ BOTANICKÉ ZAHRÁDKY: RNDr. Václav Větvička + Antikvartet Dušana Vančury + host: kytarista Jiří Holoubek

Více

Datum konání
Typ

Více

Zlatá Tour 2020 - Brno (Melodka)

Datum konání
Typ

Vyrážíme na samostatnou mini šňůru k naší nové Zlaté desce! Buď u toho a roztočme to na Melodce na maximum! :) VSTUPENKY: Kupuj na GoOut: http://bit.ly/civilka-melodka-2020 SUPPORT: - Disonant Mladá nadějná partička z Brna hrající hard/alternative rock. Za rok svého aktivního působení kluci vydali svůj první klip a válcují ostatní v soubojích kapel. Zatím si budují povědomí pouze napříč Brnem, ale není doba daleká, kdy bude jejich jméno na velkých festivalech. Doraž včas a poznej jejich energii a zapálení!" - Foolish Four Kluci, kteří zatím obráží brněnské open-mic sessions a dohodli se, že se dají dohromady, aby vystoupili naší na klubový akci. Jejich první vystoupení si nenech ujít, už se prostě nemůže nikdy opakovat! PŘIDEJ SI NÁS: - www.facebook.com/CivilniObrana - www.instagram.com/civilniobrana - www.youtube.com/user/civilniobrana - http://bit.ly/civilka_na_spotify

Více

Red Hot Chili Peppers rev. Brno & Robbie Williams rev. Brno

Datum konání
Typ

Red Hot Chili Pepers Revival // http://www.rhcprevival.cz // nejlepší český band revival této americké kapely, který pochází z Brna. Od roku 2005, kdy kapela vznikla, odehrála přes 100 koncertů a to nejen v ČR, ale i v zahraničí (Německo, Rakousko, Slovensko) a získali si mnoho příznivců i skalních fanoušků. Jejich koncert je tvořen průřezem celé tvorby RHCP. Kapela se vždy snaží o co nejautentičtější zvuk a vizuální projev, tedy včetně kostýmů a výbuchu energie, kterou hudba RHCP obsahuje.Robbie Williams Revival Brno // http://www.rwr-brno.com // Jediná aktivně hrající živá kapela Robbie Williams revival v ČR. Na podzim roku 2014 oslavila desetileté výročí svojí existence. Během této doby odehrála tato brněnská kapela přes 300 koncertních vystoupení u nás i v zahraničí. Na koncertech můžete slyšet největší hity R. Williamse, který po 3 roky ovládal britské hitparády a i dnes patří mezi nejhranější umělce.

Více

sKat! FOLK-ROCK bez žánrových předsudků

Datum konání
Typ

Koncert kapely sKat!, která vás zaujme chytlavými melodiemi, neotřelými texty i skvělými výkony hudebníků. Jako host vystoupí sdružení Kat&Combo: violoncello (Pavel Šabacký, koncertní mistr Filharmonie Brno), baskytara (Leo Javora, legenda), klávesy (Michal Jaborník, machr) a Kateřina Mrázková (pachatelka úplně všeho). Při této příležitosti nezapomeňte požádat na baru o namíchání tématických koktejlů s názvy sKat! a Kat&Combo! Těšíme se na Vás.

Více

Datum konání
Typ

Více

Echoes: Surgeon Live (UK)

Datum konání
Typ

Surgeon (UK) - symbol experimentálního techno undergroundu. Světově uznávaný producent, který ostrými řezy dekonstruuje žánrové hranice. Legendární inovátor v live-show na festivalu Echoes. 

Více
Předchozí 1 3 6 11 16

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.moravskekninice.cz

Registrujte se zde

22. 9. Darina

Zítra: Berta

Návštěvnost stránek

581629