Obec
Moravské Knínice

Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > NABÍDKA PRÁCE

NABÍDKA PRÁCE

Datum konání:
25.3.2019

Městská část brno-kníničky, TAJEMNÍK, nová 11, 635 00 BRNO

OZNÁMENÍ  O  VYHLÁŠENÍ  VÝBĚROVÉHO  ŘÍZENÍ

Tajemník Úřadu městské části města Brna, Brno-Kníničky,

vyhlašuje

výběrové řízení na pracovní pozici údržbář

Náplň práce:

  • Domovnické práce vč. odborných řemeslných prací při opravách a údržbě domovních objektů menšího rozsahu a technického vybavení, např. údržbářské práce, zahradnické, sklenářské, zednické, zámečnické práce, provoz kotelny

  • Zednické práce, zahradnické práce, práce s motorovou pilou

  • Provádění úklidu veřejných prostor

  • Celoroční údržba a pokos zeleně v obci s použitím mechanizace

  • Letní a zimní údržba obecních chodníků, komunikací a zastávek MHD

  • Řízení, údržba a běžné opravy motorových vozidel, jejichž největší přípustná hmotnost nepřevyšuje 3 500 kg

  • Podávání a doručování listovních zásilek a balíčků o hmotnosti do 5 kg. Pochůzky ve vnitřním a vnějším styku úřadů a organizací

  • Základní odborné práce při přípravě půdy malou mechanizací nebo dezinfekcí, při výsevu semen, vysazování stromů, výběru, řezu dřevin

  • Práce, údržba a drobné opravy mechanizace používané k údržbě veřejné zeleně

  • Úklid prostorů údržby včetně garáže a souvisejících prostor

    Místo výkonu práce: Úřad městské části Brno-Kníničky, Nová 11, Brno-Kníničky

    Platové podmínky: se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů - platová třída 4 - platový tarif od 12.150,- Kč – 18.270,-Kč + příplatky dle nařízení vlády (předpokládaná výše platu 17.150,- až 23.270,- Kč)

Požadavky:

-     minimální střední vzdělání s výučním listem

-     manuální zručnost

-     zdravotní způsobilost

-     řidičský průkaz sk. B

Výhodou:

-     praxe v oboru

-     řidičský průkaz sk. C, CE, T, BE

Uzávěrka přihlášek:

do 25.03.2019 (včetně) do 11.00 hodin na adresu: ÚMČ Brno-Kníničky, Nová 11, 635 00 Brno v obálce označené nápisem „Výběrové řízení – údržbář“.

Přihlášky přijaté (doručené) na podatelně úřadu po tomto datu budou z výběrového řízení vyřazeny, a to i v případě, že byly podány k poštovní přepravě před 25.03.2019.

Náležitosti písemné přihlášky:

jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu, datum a podpis. Uveďte rovněž telefonní spojení a prohlášení o souhlasu s využitím osobních údajů výhradně pro potřeby výběrového řízení.

K přihlášce je nutné připojit doklady:

-     strukturovaný životopis

-     výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce

-     ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Termín nástupu:            01.04.2019

Další předpoklady:

Předpoklady pro vznik pracovního poměru jsou:

-     státní občanství ČR nebo cizí státní občanství a trvalý pobyt v ČR,

-     věk minimálně 18 let,

-     způsobilost k právním úkonům a bezúhonnost.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Bližší informace poskytne: tajemník Ing. Lukáš Bezděk tel. 546 220 051.

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.moravskekninice.cz

Registrujte se zde

propagace MŠ

www.geosense.cz/geoportal/moravske-kninice/

21. 3. Radek

Zítra: Leona

INFORMACE O KVALITĚ VODY

Návštěvnost stránek

535473