Obec
Moravské Knínice

Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > PŘIJMĚTE POMOC OBECNÍHO ÚŘADU NEBO DOBROVOLNÍKŮ

PŘIJMĚTE POMOC OBECNÍHO ÚŘADU NEBO DOBROVOLNÍKŮDatum konání:
23.3.2020

Knínické seniory obcházejí děvčata z naší obce a nabízí jim ušité roušky a také pomoc s nákupy nebo s obstaráním léků v lékárně.

 

Senioři, popř. také ostatní občané – např. nemocní, nebojte se oslovit obecní úřad (530 350 419) nebo přímo děvčata, která u Vás zazvoní. Nebojte se přijmout jejich pomoc.

 

Každému potřebnému občanovi bude přidělen jeden dobrovolník, se kterým bude v kontaktu a on bude zabezpečovat jeho nákupy a léky.

Mnozí senioři obdrželi letáček s telefonními čísly na obecní úřad nebo na starostu. Volejte, kdykoliv budete něco potřebovat. Bude o vás postaráno.

 

Jestliže budete potřebovat lékaře, nejdřív do ordinace zavolejte, jestli ordinují. Nikdy tam nejezděte jen tak. Ordinace může být uzavřena.

 

Potřebné léky můžete objednat u lékaře a ten vám pošle na telefon e-recept. Na tento e-recept Vám následně dobrovolník vyzvedne vaše léky v lékárně. Potřebujete-li pomoci s objednávkou léků opět volejte na obecní úřad nebo starostovi nebo svému dobrovolníkovi nebo oslovte děvčata, která obchází vesnici s rouškami.

 

Obecní úřad 530 350 418, 530 350 419

starosta obce 724 230 556

 


Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.moravskekninice.cz

Registrujte se zde

8. 4. Ema

Zítra: Dušan

Návštěvnost stránek

569086