Obec
Moravské Knínice

Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > ŘEŠÍTE VOLBU POVOLÁNÍ

ŘEŠÍTE VOLBU POVOLÁNÍDatum konání:
28.2.2018

Řešíte volbu nebo změnu povolání? V Centru vzdělávání všem zdarma poradí

 

Stejně tak, jako se v průběhu života mění naše potřeby v jakékoli oblasti, může se vyvíjet také náš zájem o konkrétní profesní či vzdělávací směr. Pro někoho je daný obor celoživotním posláním, pro jiného zastávkou po určitý čas.

 

Jak to máte aktuálně vy? Jste v práci/ve škole spokojení, nebo přemýšlíte o změně? Kde a jak se ale realizovat? Dnešní doba nám dává na výběr z mnoha možností. O to těžší může být rozhodování. Co je pro nás v pracovním životě „to pravé“? Na nalezení odpovědi nemusíte být sami.

 

Centrum vzdělávání všem (CVV) se kariérovým poradenstvím zabývá dlouhodobě. Za dosavadních pět let fungování této jedinečné služby prošlo bezplatnými osobními konzultacemi téměř tisíc klientů při více než dvou tisících konzultacích.

 

Co dělá kariérový poradce?

Kariérový poradce je odborník, který umí pracovat s dětmi, dospívajícími i dospělými napříč profesemi či vzděláním formou individuálních či skupinových aktivit. Kariérový poradce vám podá pomocnou ruku, pokud tápete, kam dál ve svém profesním životě. Bude vaším průvodcem na cestě k lepšímu uplatnění. Většina zájemců o kariérové poradenství v CVV absolvuje tři až čtyři konzultace. Záleží ale pouze na vás a vašem tématu, kolik konzultací budete chtít využít. Poradce je k dispozici zdarma všem zájemcům od 14 let. Tedy i žákům a studentům, kteří zrovna řeší výběr vhodné školy.

 

Individuálních konzultací můžete využít přímo na pobočkách v regionu. „Po předchozí domluvě termínu jsme k dispozici na čtyřech pobočkách v Jihomoravském kraji – v Brně, Boskovicích, Hodoníně a ve Znojmě. Stále častěji odpovídáme zájemcům o profesní rozvoj také online. Na live chatu při databázi dalšího vzdělávání pomáháme s výběrem vhodného kurzu. E-mailová poradna řeší dotazy týkající se profesního uplatnění,“ popsala další služby vedoucí centra Hana Rozprýmová.

 

Udělejte první krok

Objednejte se na nejbližší pobočku CVV. Poradce se vám ozve a v nejbližším možném termínu proběhne osobní schůzka.

 

 

Martina Milotová

Kariérová poradkyně - Brno

milotova@vzdelavanivsem.cz

+420 702 157 701

www.vzdelavanivsem.cz

 


Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.moravskekninice.cz

Registrujte se zde

propagace MŠ

 

www.geosense.cz/geoportal/moravske-kninice/

 

21. 2. Lenka

Zítra: Petr

INFORMACE O KVALITĚ VODY

http://www.vodarenska.cz/divize-brno-venkov/kvalita-a-cena-vody?rt=1&vasp_found_id=3271&n=Moravsk%C3%A9+Kn%C3%ADnice

Návštěvnost stránek

468694