Obec
Moravské Knínice

Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > UPOZORNĚNÍ NA NEKALÉ PRAKTIKY PODVODNÍKŮ, kteří se opět pohybují v obci

UPOZORNĚNÍ NA NEKALÉ PRAKTIKY PODVODNÍKŮ, kteří se opět pohybují v obciDatum konání:
28.2.2018

Upozorňujeme občany , že v obci se opět objevili podomní tzv. "obchodníci či nabízeči služeb" - kteří lákají zákazníky k jiným energetickým distribučním společnostem.

 

V obci platí obecně závazná vyhláška o zákazu podomního prodeje. Tímto prodejem je myšleno nejen nabízení různého zboží, ale také nabídka různých služeb.

 

Jestliže u Vás zazvoní nějaký nezvaný "podomní obchodník" nikdy s ním žádnou dohodu neuzavírejte, smlouvu nepodepisujete, nikdy mu nedávejte žádné svoje faktury za vyúčtování elektřiny, vody nebo plynu. Upozorněte jej na skutečnost, že poskytování služeb " na ulici je v obci zakázáno a ihned volejte Policii ČR telefonní číslo 158, s tím, že se v obci pohybuje podomní prodejce i přesto, že v obci platí zákazová vyhláška.

 

OZV 1/2014

Čl. 1 Předmět a cíl obecně závazné vyhlášky

Předmětem této vyhlášky je zákaz podomního prodeje na území obce Moravské Knínice Cílem této vyhlášky je zvýšit bezpečnost obyvatel obce Moravské Knínice.

 

Čl. 2 Vymezení pojmů

Podomním prodejem se rozumí: nabídka prodeje zboží nebo nabídka poskytování služeb, kdy je bez předchozí objednávky nabízen prodej zboží nebo nabízeno poskytování služeb fyzickými osobami nebo fyzickými osobami podnikajícími nebo právnickými osobami potencionálním uživatelům v objektech určeným k bydlení.


Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.moravskekninice.cz

Registrujte se zde

propagace MŠ

 

www.geosense.cz/geoportal/moravske-kninice/

 

19. 7. Čeněk

Zítra: Ilja

INFORMACE O KVALITĚ VODY

http://www.vodarenska.cz/divize-brno-venkov/kvalita-a-cena-vody?rt=1&vasp_found_id=3271&n=Moravsk%C3%A9+Kn%C3%ADnice

Návštěvnost stránek

505568