POPRVÉ NA MCDONALD´S CUPU V KUŘIMI
Naše škola se v letošním roce zapojila do 27. ročníku McDonald´s Cupu. Jedná se o největší fotbalový turnaj žáků a žákyň 1. stupně základních škol v České republice. Tato soutěž má dlouholetou tradici a každoročně se jí účastní desítky tisíc dětí z tisíců škol po celé zemi.
Žáci a žákyně 1. – 3. ročníku byli zařazeni do kategorie A, ve které se na turnaji v Kuřimi, konaném v pondělí 13. dubna 2026 na hřišti ZŠ Tyršova, utkali s týmy z Čebína, Vranova, Veverské Bítýšky a Kuřimi (ZŠ Jungmannova a ZŠ Tyršova). Ve dvou zápasech (s Vranovem a Čebínem) zvítězili, tři zápasy s dalšími týmy ale byly pro naše družstvo ve znamení prohry. Každopádně 4. místo, které jsme si z turnaje dovezli, je dle mého názoru pěkným výkonem.
Věřím, že se této soutěže budeme účastnit i v dalších ročnících.
Fotbalu třikrát ZDAR! Mgr. Hana Bravencová – třídní učitelka 4. ročníku
fotbalový turnaj v Kuřimi
Zpět na přehled