Drobečková navigace

Úvodní stránka > Oddíly > Oddíl stolního tenisu > Ročník 2012 - 2013

Ročník 2012 - 2013

„A“  2. místo, 21 utkání, 14 vítězství, 2 remízy, 5 porážek, skóre 225 :153, 65 bodů Vlček  77,5%, Juříček 73,3%, Gabryš 63,0%, Němec 45,7%,  Veselovský 30,8%

„A“ celek měl v letošním ročníku jedinečnou příležitost k postupu do krajského přeboru. Po první půli byl na 2. příčce při rovnosti bodů se svými největšími rivaly z Nových Bránic a Radostic s bilancí 9 vítězství a 2 porážek. Druhá polovina soutěže však ukázala, že nadstavba soutěže v podobě 6 celků bude velmi vyrovnaná, a o případném postupu může rozhodnout i jediné klopýtnutí.  Z 10 zápasů druhé půle se našim hráčům podařilo 5 x vyhrát a 2 x remizovat, což v konečném bilancování znamenalo sice až druhou, ale přesto postupovou příčku. Za úspěchem družstva stojí především vyrovnané výkony tria Dalibor Vlček, Milan Gabryš a Petr Juříček jimž dokázali dobře sekundovat zbylí dva hráči Jaromír Němec a nestárnoucí Vlastimil Veselovský. Moravské Knínice tak mají poprvé od roku 1979 právo startu v krajských soutěžích.

„B“ 7. místo, 21utkání, 13  vítězství,  2 remízy, 6  porážek, skóre 218 : 160, 62 bodů     Simetinger 73,9%, Tun 65,6%, Jaroušek 53,7%, Svejkovský  50,7%,  Vojanec  44,6%

Béčko po loňském sestupu do OP III. třídy mělo ambice hrát o čelo tabulky. Herní kádr na tuto soutěž rozhodně měl. Bohužel, manko tří nejtěsnějších porážek v úvodu, se při obrovské vyrovnanosti soutěže nepodařilo dohonit. Béčko obsadilo po půli  7. místo s bilancí 5 výher 1 remízy a 5 porážek, což je předurčilo pouze k bojům o záchranu. Ve druhé půli si svoje herní dovednosti s chutí vyzkoušel širší kádr hráčů    a výsledkem byla bilance 8 vítězství, jedné remízy a pouhé jedné porážky. Béčko tak vyhrálo skupinu o záchranu, a celkově tak skončilo na 7. příčce s obrovským 12 bodovým náskokem před dalším nejbližším celkem.

„C“ 4. místo, 18 utkání, 9  vítězství, 2 remízy, 7  porážek, skóre 182 :142, 47 bodů Simetinger  95,7%, Špaček 59,4%, Kučera 54,6%, Hledík 23,4%

Céčko obsadilo po půli 6. příčku z 15 družstev, která mu zajistila postup mezi nadstavbovou elitu o postup do OP IV. třídy.  Základní kádr mužstva byl průběžně doplňován zkušenými hráči,  a to vždy s ohledem na kvalitu soupeře. Výsledkem byla celkově  4. příčka, která sice neznamená přímý postup (ze všech soutěží postupují přímo první tři družstva), ale je vstupenkou do barážového dvojutkání s posledním celkem  OP IV. třídy Telnicí „C“ které se odehraje v měsíci dubnu 2013.