Drobečková navigace

Úvodní stránka > Divadelní soubor > Zvířátka a Petrovští

Zvířátka a Petrovští

Dva tovaryši a Zvířátka a Petrovští

V sobotu 20. května se dveře sokolovny otevřely dokořán příznivcům pohádek a fanouškům dětského divadla. Mladí ochotníci zahráli dvě svižné pohádky Zvířátka a Petrovští a Dva tovaryši. Na jevišti se vystřídala téměř dvacítka herců: Šimon Cibulka – loupežník Janek, Tomáš Pelikán – Petrovský a čert, Matěj Koláček –  loupežník Kudlička, dráb Bubeník, šašek, Štěpán Matyáš – loupežník Rabiját, dráb Písař, tovaryš Vincek, Viky Císařová – selka, čertice, Jana Slámová – maminka, čarodějnice, Kačka Matyášová – dcerka Terezka a liška, Danielka Hoření – pes Broček, Kája Jindřichová – kočka Lucka a liška, Valinka Sedmíková – koťátko, Anička Císařová – kohout Kokrháč, Tom Bořil – kozlík, Petr Kahle – tovaryš Jožin, loupežník, Irča Kahleová a Zuzka Večeřová -  čarodějnice a selky, Anežka Mauerová – čertice, Petra Kalábová – královna, Jolana Politzerová – princezna.

Poděkování patří dětem a dále všem, kteří se podíleli na úspěšné realizaci celého představení – režie Zuzana Matyášová a Ivona Kahleová, kulisy - Marcela Pelikánová, technická podpora Martina Slámová, zvuk a osvětlení Petr Hanák a Martin Polák.

Během představení se diváci mohli občerstvit „U oškubaného pelikána. “ 

Mladým ochotníkům se představení podařilo a publikum je odměnilo zaslouženým potleskem. Už nyní se těšíme na další pohádku!

 

zpět

 

TJ SOKOL Moravské Knínice

U Sokolovny 161
PSČ 664 34

Bankovní spojení: Č.S, a.s.
Č.ú. 1343212309/0800
IČO 49461494

náš web
sokolmkninice@volny.cz

ŽÁDOST O PRONÁJEM

Žádost můžete odeslat poštou, e-mailem nebo osobně - viz. KONTAKTY

Žádost o pronájem.docx

ŽÁDOST O VÝPŮJČKU

Žádost můžete odeslat poštou, e-mailem nebo osobně - viz. KONTAKTY

Žádost o výpůjčku.docx

Internetové stránky Obce Moravské Knínice

www.moravskekninice.cz

Internetové stránky regionální televize iKotva

www.tvkotva-kurim.cz

28. 5. Vilém

Zítra: Maxmilián

 

 

Návštěvnost stránek

036731