Drobečková navigace

Úvodní stránka > Oddíly > Oddíl stolního tenisu > Rekordy

 

Rekordy 

 

 NEJLEPŠÍ ABSOLUTNÍ VÝSLEDKY : 

nejvíce odehraných utkání

Vojanec Libor

1 928

982 : 946

1979 – 2007

nejvíce vyhraných utkání

Vojanec Libor

982

982 : 946

26 ročníků

nejvyšší % úspěšnosti

Štourač Milan

73,8 %

616 : 219

12 ročníků

nejvíce utkání v ročníku

Vojanec Libor

128

73 : 55

2005-2006

nejvíce výher v ročníku

Vojanec Libor

79

79 : 36

2004-2005

nejvíce utkání bez absence

Kalová Zdenka st.

496

280 : 216

1986-1995

NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY JEDNOTLIVCŮ : 

okresní přebor I. třídy

Juříček Petr

84,4 %

54 : 10

2004-2005

okresní přebor II. třídy

Štourač Milan

97,5 %

39 : 1

1991-1992

okresní přebor III. třídy

Tun Karel

85,5 %

65 : 11

2003-2004

okresní přebor IV. třídy

Vojanec Libor

91,6 %

65 : 6

2004-2005

okresní soutěž

Pleskač Miroslav

96,3 %

58 : 2

1987-1988

žákovská soutěž

Vlček Dalibor

81,6 %

22 : 5

1989-1990

NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY ČTYŘHER : 

okresní přebor I. třídy

Štourač - Juříček

92,3 %

12 : 1

2002-2003

okresní přebor II. třídy

Pleskač - Suchomel

92,3 %

13 : 1

1988-1989

okresní přebor III. třídy

Vojanec - Hrubeš

64,3 %

9 : 5

2002-2003

okresní přebor IV. třídy

Vojanec - Kučera

81,8 %

9 : 2

2004-2005

okresní soutěž

Vojanec - Hrubeš

75,0 %

9 : 3

1992-1993

NEJLEPŠÍ POSTAVENÍ NA ŽEBŘÍČKU : 

okresní přebor I. třídy

Juříček Petr

24.

 

2005-2006

okresní přebor II. třídy

Paciorek Roman

41. - 50.

 

2003-2004

okresní přebor III. třídy

Tun Karel

91. -100.

 

2003-2004

okresní přebor IV. třídy

Vojanec Libor

140.-160.

 

2004-2005

okresní soutěž

Pleskač Miroslav

71. - 80.

 

1985-1986

žákovská soutěž

Vlček Dalibor

5.

 

1989-1990

NEJLEPŠÍ UMÍSTĚNÍ DRUŽSTVA : 

okresní přebor I. třídy

3. místo

21

11

3

7

217 : 161

46 b.

2005-2006

Juříček   Petr,  Paciorek Roman, Gabryš  Milan, Vlček  Dalibor  

okresní přebor II. třídy

1. místo

21

15

4

2

239 : 139

55 b.

2005-2006

Veselovský Vlastimil, Kohout Tomáš,  Štourač Milan, Tun Karel, Němec Jaromír, Koláček I.   

okresní přebor III. třídy

2. místo

21

15

3

3

233 : 145

54 b.

2003-2004

Tun Karel, Kohout Vladimír, Hrubeš Alois, Vojanec Libor, Simetinger Petr, Malásek Jan   

okresní přebor IV. třídy

2. místo

21

16

3

2

249 : 129

56 b.

2004-2005

Vojanec Libor, Simetinger Petr,  Malásek Jan, Kučera Milan, Bém Tomáš, Kohoutová Petra. 

okresní soutěž

1. místo

17

16

0

1

242 : 66

49 b.

2001-2002

Tun Karel, Vojanec , Hrubeš A., Simetinger Petr, Koláček Ivan,  Malásek Jan,  Bém Tomáš . 

žákovská soutěž

4. místo

10

6

0

4

59 : 41

22 b.

1989-1990

Vlček  Dalibor,  Gabryš  Milan, Kučera  Martin,  Šipka  Libor,  Císař  Milan,  Helan  Pavel .

                                              

 

 

 

 

 

 

TJ SOKOL Moravské Knínice

U Sokolovny 161
PSČ 664 34

Bankovní spojení: Č.S, a.s.
Č.ú. 1343212309/0800
IČO 49461494

náš web
sokolmkninice@volny.cz

ŽÁDOST O PRONÁJEM

Žádost můžete odeslat poštou, e-mailem nebo osobně - viz. KONTAKTY

Žádost o pronájem.docx

ŽÁDOST O VÝPŮJČKU

Žádost můžete odeslat poštou, e-mailem nebo osobně - viz. KONTAKTY

Žádost o výpůjčku.docx

Internetové stránky Obce Moravské Knínice

www.moravskekninice.cz

Internetové stránky regionální televize iKotva

www.tvkotva-kurim.cz

30. 3. Arnošt

Zítra: Kvido

mapka[5].gif

 

Návštěvnost stránek

027826