Drobečková navigace

Úvodní stránka > Všesokolské slety > Všesokolský slet 2006

 

 

Všesokolský slet 2006

Skupina děvčat z Moravských Knínic pod vedením Mgr.Jany Halouzkové několik měsíců poctivě secvičovala sletovou skladbu s názvem „Rozkvetlá louka“.  

S touto XIV. Všesokolský slet PRAHA 2006skladbou poprvé veřejně vystoupila děvčata v březnu letošního roku na Akademii župy Účastníci sletu ze Sokolské župy Pernštejnské před školou v níž byli ubytovaníPernštejnské v tišnovské sportovní hale. Následovaly další hodiny a hodiny tvrdého tréninku, aby mohlo být cvičení představeno veřejnosti na volném prostranství. Stalo se tak v závěru května na Sletu sokolské župy Pernštejnské na hřišti u tišnovské sokolovny, kde byla uvedena většina sletových skladeb za účasti 280 cvičenců a 400 nadšeně aplaudujících diváků.

Domácímu publiku se děvčata ve slušivých žlutých trikotech předvedla začátkem června na fotbalovém hřišti u příležitostí zahájení soutěží Atletického čtyřboje. Poslední generálkou potom byl oblastní slet sokolských žup 11.června 2006 v Brně.

Poté už čekalo jako odměna za námahu a píli „Velké finále“ v podobě účasti na vystoupení XIV. Všesokolského sletu ve dnech 1. – 6. července 2006  v Praze. A tak na „Rozkvetlé louce“  stadionu Evžena Rošického mezi 1538 cvičenek vykvetlo i devět žlutých kvítků, které se v té pestrobarevné záplavě rozhodně neztratily : Anička Kosíková, Simona Kahleová, Světlana Králíková, Kristýna Staroštíková, Eliška Špačková, Kamila Řehořová, Jana Helánová, Tereza Hanáková a Vlaďka Valíčková.

Cvičenky a cvičitelka v Praze  před ubytovnou

Poděkování za zvládnutí náročného sletového týdne patří rovněž  realizačnímu týmu v sestavě: Jana Kosíková, Dáša Staroštíková, Ivana Řehořová a Lenka Špačková.

Nelze rovněž opomenout fakt, že kromě výše uvedených děvčat na  XIV. Všesokolském sletu měla TJ Sokol M.Knínice i zastoupení ve skladbě mužů v podobě Jaromíra Helána a ve skladbě žen, kterou kromě nácviku děvčat ještě zvládla  Jana Halouzková.

 

 

 

 

 

 

 

 

TJ SOKOL Moravské Knínice

U Sokolovny 161
PSČ 664 34

Bankovní spojení: Č.S, a.s.
Č.ú. 1343212309/0800
IČO 49461494

náš web
sokolmkninice@volny.cz

ŽÁDOST O PRONÁJEM

Žádost můžete odeslat poštou, e-mailem nebo osobně - viz. KONTAKTY

Žádost o pronájem.docx

ŽÁDOST O VÝPŮJČKU

Žádost můžete odeslat poštou, e-mailem nebo osobně - viz. KONTAKTY

Žádost o výpůjčku.docx

Internetové stránky Obce Moravské Knínice

www.moravskekninice.cz

Internetové stránky regionální televize iKotva

www.tvkotva-kurim.cz

2. 3. Anežka

Zítra: Kamil

 

 

Návštěvnost stránek

036131