Obec
Moravské Knínice

Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Z akcí > FESTIVAL KNÍNICKÝCH SPOLKŮ

FESTIVAL KNÍNICKÝCH SPOLKŮ



Datum konání:
6.9.2020

Nápad zorganizovat „Festival knínických spolků“ vzešel již na březnovém zasedání Komise kultury a sportu působící při zastupitelstvu obce. Hlavní myšlenkou bylo nabídnout našim občanům a nově přistěhovalým možnost zorientovat se v bohaté nabídce volnočasových aktivit. Jako vhodné datum se jevila první neděle v září, začátek školního roku a zahájení kroužků.

Na ploše fotbalového hřiště vzniklo 12 výstavních stanovišť, obecní stánek, občerstvovací zóna a prostor pro divadelní vystoupení. Akci zahájil v 15 hodin moderátor Petr Švancara. Společně se starostou Jiřím Hanákem a s Magdalenou Langerovou popřál návštěvníkům dobrou zábavu. Ve dvou blocích navštívil moderátor každý stánek, kdy v krátkém rozhovoru vystavující představili své působení.

V polovině programu na sebe strhli všechnu pozornost malí divadelníci, kteří zopakovali táborové divadelní představení a sklidili velký potlesk.

Akci ukončila krátkým vystoupením country kapela Beznot, během kterého Petr Švancara ochotně zapózoval na společné fotografie a rozdal několik podpisů.

Děkujeme všem návštěvníkům za vytvoření skvělé atmosféry, všem spolkům za aktivitu při přípravě. Štědrým sponzorům, paní Sylvě Mertové, panu Oldřichu Mertovi a panu Michalu Havlíkovi, za podporu. Festival se vydařil a věřím, že jsme položili základy nové tradice v obci!


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.moravskekninice.cz

Registrujte se zde

29. 11. Zina

Zítra: Ondřej

Návštěvnost stránek

649646