Obec
Moravské Knínice

Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Z akcí > JAKÝ SI TO UDĚLÁŠ aneb STRÁŽNICE V ZÁŘÍ

JAKÝ SI TO UDĚLÁŠ aneb STRÁŽNICE V ZÁŘÍDatum konání:
5.9.2020

Pro některé z nás to letos měla být strážnická premiéra. Díky povídání historek jsme nalákali další členy chasy, protože neznám nikoho, kdo by se z MFF nevracel nadšenej. 

Kvůli současné situaci se nakonec festival nemohl konat, a tak verbíři, kteří z předkol postoupili do semifinále, se nakonec účastnili rovnou finálového kola. To proběhlo první zářijovou sobotu na prknech strážnického amfiteátru Zahrada.

A tak jsme se rozhodli naše kluky podpořit a udělat v amfíku trochu bugr! (ostatně jinak už to ani neumíme)

Za Brněnsko postoupili Tomáš Houbal a Jiří Přikryl. Oba kluci v sobotu předvedli vynikající výkony. Pro nás nad naše očekávání.

V pauze mezi verbíři byl rozhovor i s matadorem Martinem Kšicou, který publiku krátce představil Moravské Knínice a region Brněnsko, jeho začátky a současný vývoj.

Jsme hrdí na to, že především díky němu se verbuňk u nás dostal do povědomí a zájem stále roste.

My ostatní jsme fandili o sto šest, nechyběly ani transparenty a náš maskot panenka Anička.

Jako Kyničan jsme si akci užili se vším všudy. Někteří zůstali do neděle a užili si takovou netradiční Strážnici a někteří jeli domů a tam pokračovala afterparty do nočních hodin!

Doufáme, že se v příštím roce potkáme již o tři měsíce dříve než letos a společně uděláme tu největší mexickou vlnu, kterou kdy Strážnice zažila!


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.moravskekninice.cz

Registrujte se zde

29. 11. Zina

Zítra: Ondřej

Návštěvnost stránek

649644