Obec
Moravské Knínice

Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Z akcí > KNÍPEK 2020

KNÍPEK 2020Datum konání:
22.8.2020

XVIII. ročník turnaje v pétanque „Knípek Cup 2020“ uspořádala v neobvyklém  (díky Covidu-19) prázdninovém termínu 22.8.2020 TJ Sokol Moravské Knínice. Tradiční, oblíbené  a léty prověřené sportovní akce se zúčastnilo 12 dvojic hry s koulemi. Kromě hráčů převážně z brněnského regionu se soutěže zúčastnili i zahraniční hráči a hráčky z Polska, Velké Británie a Srbska.

     Pořadatelé Pavel Mareček a Mirek Pleskač zvolili pro organizaci turnaje shodně jako v uplynulých ročnících „Švýcarský systém“, kdy každý soutěžní pár odehrál 5 utkání a jednotlivá hra byla ohraničena časovým limitem 50 minut.

     O vyrovnanosti turnaje svědčí fakt, že žádná ze soutěžních dvojic neodcházela z hřiště bez výhry, a pouze vítěz turnaje neokusil hořkost porážky. Všichni aktéři ve hře s koulemi strávili na kurtech příjemnou sobotu a každý si odnesl  věcnou cenu jako upomínku na tento turnaj.

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA (.pdf 164 kB)


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.moravskekninice.cz

Registrujte se zde

1. 12. Iva

Zítra: Blanka

Návštěvnost stránek

617830