Obec
Moravské Knínice

Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Z akcí > Stavba II. etapy cyklostezky ukončena

Stavba II. etapy cyklostezky ukončenaDatum konání:
27.12.2021
27.12.2021 byla ukončena kolaudace II. etapy cyklostezky v úseku Mezihoří – vodárenský objekt u Čebína. Po prohlídce bylo konstatováno, že tento úsek je provozuschopný a jeho užívání nebrání žádné zásadní nedostatky. Jedinou diskutovanou záležitostí bylo upřesnění dopravního značení na této cyklostezce. Původně chtěla naše obec provést její slavnostní otevření ještě nyní po kolaudaci, ale po zvážení všech okolností bude tato akce přesunuta na jaro 2022. 
Jistě jste si všimli, že na Kuřimské části cyklostezky se již buduje veřejné osvětlení. Zaznamenal jsem dotazy ze strany občanů, jak je to s naší částí. Obec nechala při stavbě cyklostezky umístit chráničky pro budoucí VO. S výstavbou VO na cyklostezce rozpočet obce nepočítal. K tomuto rozhodnutí došlo až po vzájemné domluvě mezi Kuřimí a Moravskými Knínicemi po započetí výstavby cyklostezky. Projekt VO je hotov, bylo i zažádáno o dotaci, kterou jsme bohužel neobdrželi. Začátkem příštího roku budou vypsány nové dotace na VO, o které se budeme ucházet. Předpokládaná cena osvětlení cyklostezky je do 1,5 mil. Kč. 
 
Cyklostezka Mezihoří


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.moravskekninice.cz

Registrujte se zde

30. 11. Ondřej

Zítra: Iva

Návštěvnost stránek

649792