Obec
Moravské Knínice

Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Z akcí > Tenisové kurty zazimovány

Tenisové kurty zazimoványDatum konání:
6.11.2021
V sobotu 6. listopadu se sešlo na tenisových kurtech za sokolovnou 5 brigádnic a 3 brigádníci. Uklidili sklep v sokolovně, kam uložili dřevěné lavičky. Také uklidili plechovou boudu za sokolovnou, kam byly uloženy přes zimu sítě z kurtů i veškeré nářadí. Prostor mezi sokolovnou a tenisovými kurty i samotná plocha kurtů byly zbaveny veškerého listí napadaného z okolních stromů. Děkuji všem zúčastněným za odvedenou práci (foto na obálce).
Zároveň však apeluji na uživatele streetballového hřiště, aby neváhali a průběžně si hřiště uklízeli. Stačí si z domu přinést koště a lopatu a hřiště zamést od listí či písku, popř. vytrhat vyrůstající plevel. Kontejner na odpad stojí přes silnici. 
Rodiče s malými dětmi, vysbírejte všechny kamínky – oblázky – naházené na kurty z dětského hřiště. Sokol nemá placené uklízeče. Vše děláme dobrovolně formou brigád. Přidejte se také. Naučíte své děti udržovat společný veřejný majetek. Děkuji za ochotu pomoci.
Brigáda na kurtech 6.11.2021


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.moravskekninice.cz

Registrujte se zde

24. 9. Jaromír

Zítra: Zlata

Návštěvnost stránek

644339